Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 29.11.2012 11:00:14 

. . | Prison - - Break | . .

Sarah Wayne Callies
Sarah Wayne Callies


Jaký je to pocit být zas zpět v Prison Breaku?

Je to určitě trochu herecký výkon, protože psychologicky, můj vztah k „Sáře" skončil. Ale nikdy bych se nevrátila k postavě, kterou jsem odložila a vzkříšení Sáry bylo pro mě nové a vzrušující. Považuji to za dobrý trénink, protože v divadle jsem se také vrátila k té samé postavě a přinesla něco nového do role.Také být zpět v práci je skvělé. Je tu opravdu úžasná parta lidí a vždycky je pěkné pracovat s lidmi, kteří vám věří a s kterými máte dobré vztahy.

Překvapilo vás mediální šílenství, které postihlo vaší postavu?
Upřímně, jsem trochu izolována od toho mediálního humbuku. Neodebírám magazíny, nemám televizi a nedovolím si jít na net a hledat tyhle věci. Přesto to můj manžel občas sleduje.

Když jste se chtěla stát herečkou, neodradili vás ty rozhovory?
Vlastně, jsem chtěla být profesorkou. Myslela jsem, že to bude cesta, kterou se vydám, ale nakonec jsem od toho upustila.

Profesorkou? Kdy jste se rozhodla že to není ono?
Na výšce jsem dělala velký výzkumný projekt, který byl začátkem k Ph.D. Ale po deseti týdnech zavřených v malé knihovně, mě napadlo, že to byla moc osamělá cesta, protože jsem to měla dělat ještě šest měsíců.

WOW! Takže jste se rozhodla vybrat kariéru, která vám zaručí že budete obklopena lidmi po zbytek svého života?
(Smích) Né, tak osamělá! Přestože jsem si někdy přála zamknout v malé místnosti v knihovně, ale to jen ironie.

Takže jste byla připravená na tuhle práci. Návštěva Television Critics Association Press Tour, Comic Noc a nyní Fall Fox Press Junket. Nekonečně mnoho otázek.
Beru to jako představení sama sebe. Vystupuji v roli Sarah Wayne Callies. A tohle veřejné představení není osobou, kterou jsem, ale osobou, kterou radši sdílím s veřejností.

Aniž by jste nám nic neprozradila, byla jste překvapená co se stane Michaelovi a Sáře v premiéře nové řady?

Vy jste viděl první epizodu? Já ne! Strašně ráda bych jí viděla .....Opravdu....Jakmile se fanoušci dozví, že je Sára zpátky, tak budou vědět, že ji Michael najde. Takže tu není nějaké velké očekávání. Z tohoto pohledu můžeme manipulovat s publikem, které bude muset čekat, čekat a čekat. Myslím, že zajímavější bude, až se dostaneme lidem do hlavy a pak uděláme něco, co nebudou očekávat.

Nesouhlasila by jste s tím, že premiérová epizoda vypadá jako pilot k úplně jinému seriálu?
Tato sezóna je náš vlastní spin-off, což je vzrušující. Myslím tím, právě jsem dostala skript pro osmou epizodu a jsou v ní opravdu zajímavé věci, které jsem schopná tuto sezónu prozkoumat a ke kterým nebyla Sára nikdy tak blízko. Myslím, že musí být obtížné být v seriálu, který je sezónu co sezónu stejný. Bylo by těžké zůstat tvořivá a nadšená z něčeho podobného.

Jak těžké je hrát od začátku do konce pořád tu samou postavu?
Jestliže se postava nevyvíjí, tak je to těžké. Ale díky scénáristům jsem se nikdy do této pozice nedostala. Sára se mění, hodně. Také je velmi hluboce špatná, což je víc zajímavé než hrát svatou. Sářina rozhodnutí, obzvláště tuto sezónu mě nepřestávají překvapovat. Zatím to je velmi zajímavé.

Další mojí oblíbenou otázkou je, jestli budete po zbytek svého života zařazena jako Dr.Sára Tancredi?
Strávila jsem hodně času hraním. Doufám, že jsem získala návod jak hrát velmi velkou škálu věcí, které můžou překvapit castingové vedoucí, producenty a režiséry, kteří mě ještě neviděli hrát. Věřím v to, že když se budu moc dostat k nim do místnosti, předvedu jim, že udělám cokoliv.

TOPlist