Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 29.11.2012 11:00:14 

. . | Prison - - Break | . .

Dominic Purcell
Dominic Purcell

Redaktor: Jaké je vaše pracovní zatížení??
Purcell: Miluju to. Točím dva dny v týdnu. Moje postava je zavřena v cele. Takže mám 5 dní volno, letím zpátky do Chicaga a trávim čas s manželkou a dětmi. Odpočívám. Typický den při natáčení Johna Doe bylo, vstávat v 7 hodin ráno, skončit v 11 večer a učit se blbý dialogy, ještě k tomu s Einsteinovýma věcma. Lezlo mi to na mozek. Být částí seriálu jako je Prison Break je úžasný. Skvělej příběh, provedení, je to prostě skvělý.

Redaktor: Máte klaustrofobický pocit při natáčení ve vězení?
Purcell: Když jsme začínali, tak to bylo intenzivní. Sdílet to s mým charakterem a trávit čas v cele. Je to druh práce, která ti vleze na mozek. Nyní jsem v bodě, kdy se učím si toho nevšímat. Ted je to spíš pracovní prostředí. Už je to lehčí.

Redaktor: Můžete nám říct o tom, jak jste se dostal k hraní??Byl jste něco jako zahradník nebo ne??
Purcell:Nesnášel jsem učení. Nesnášel jsem školu.Já a můj kámoš v Austrálii jsem začínali upravovat krajinu a dělat podobný věci jako zahradník. Byla to záminka k zevlování na slunci, popíjení a surfování. V 20 nebo 21 lety, něco jako teď ty. Byl jsem unavenej z kopání děr a všech ostatních blbostí. Myslel jsem si, že jediná cesta jak zbohatnout, byla stát se filmovou hvězdou nebo tak něco. Takže jsem navštívil pár filmových škol. Dostal jsem se na WAPA a tři roky jsem cvičil. Vyšel jsem z akademie a pracoval v Austrálii a vyhrál zelenou kartu. A teď jsem tu a mluvim s vámi.

Redaktor: Vyhrál jste zelenou kartu? To je jako vyhrát v loterii??
Purcell: Přesně tak. Bylo to úžasný.

Redaktor: Co Ti teď říkají kamarádi??
Purcell: Jsou na mě opravdu pyšní. Nezměnil jsem se. Jsem takovej jakej jsem byl dřív. Jediný co se změnilo je to, že můj bankovní účet je větší a lidi mě poznávaj na ulici.

Redaktor: Vaše auto je asi taky trochu lepší ne?
Purcell: Jasně, auto je lepší.

Redaktor: Je vaše manželka Australanka?
Purcell: Ano, je Australanka. Ze začátku jsem s ní mluvil s americkým přízvukem a bylo to pro ní opravdu těžký. Koukala na mě jako kdyby mi chtěla říct " Ty blbej idiote". Ale pak jí to nevadilo, protože věděla, kvůli čemu to dělám. Ale když jsem se hádali, poskytovalo jí to strašnou zásobu argumentů.

Redaktor: Jaká je nejdivnější věci na Hollywoodu??
Purcell: Je posedlej celebritami. Můžeš být slavnej, ale musíš se tak chovat. Koukáš na lidi jako je Paris Histon. Přinejmenším na Angelinu Jolie, to je taky dobrá herečka. Prostě obchoduješ s těmahle věcma. To je ten element, to je ta kouzelná strana Hollywoodu. Pak je tu ještě jedna část, která je pouze o umění. Najít rovnováhu je klíč. Já nejsem moc slavnej a ani si to nepřeju. Když jsi slavnej, tak máš skvělý místenky do restaurací, samý výhody. Není mi to nepříjemný, ale když jsi dostal příležitost být hercem, chceš pak dělat nějaké dobré věci.

Redaktor:Poskytli vám televizní seriály nějaké nabídky pro natočení filmů??
Purcell: Jasně, jedu do Jižní Afriky, natáčet film pro Disneyho. Budu dva nebo tři měsíce pryč ze seriálu. Naštěstí mám v první sezóně málo scén, takže mam možnost dělat ještě něco o přestávkách.

Redaktor: Na kolik let máte uzavřenou smlouvu se seriálem Prison Break?
Purcell: Smlouvu mám na sedm sezón. V první sezóně se zřejmě pracuje jen na útěku, ve druhé sezóně toho bude víc. Scénáře jsou čím dál tím lepší.

Redaktor: Má vaše pracovní náplň taky konec??
Purcell: Jasně, moje prázdniny skončily. Nevíme co se stane ve třetí sezóně. Ale myslím že přídou se skvělým scénářem. A jestli ne, tak se ten seriál bude vařit z vody a pak skončí. Ale to amý říkalo o 24. A teď je v pátej sezóně.

Redaktor: Když vás lidi poznávají na ulici, co vám říkají??
Purcell: Obecně jsou milí. Jeden chlap mi řekl " Dík za dobrou zábavu". Myslím, že to je skvělý. Někteří lidi jsou úplní blázni a magoří z toho. Letiště jsou toho důkazem. Když jdu takhle letištní halou a zastavim se na kafe, lidi úplně zastaví, koukaj na mě a šílí. Jednou jsem šel do Wal-Martu a ta paní za kasou najednou začala křičet jako by jí někdo přepadl. A než jsem se vzpamatoval, objevil se od někud strážník, chytnul mě a řekl: " Co se děje?" a ona hned: " Ne, ne. To je ten chlap z Prison Break". Strážník mě pustil a řekl: "No jasně, můžem se spolu vyfotit?" Cítil jsem se divně.

Redaktor: Musíte, ale znát hodně lidí, kteří vás poznávali po filmu Blade: Trinity??
Purcell: Jasně, ale teď mě lidé poznávaj víc. Předtím říkali: Nejsi ty ten chlap z Blade?Hrál jsi Drákulu?? Někdy se to děje každéj den. Byl jsem na letišti a ochranka na mě tak divně koukala. Přesně jsem věděl co se jim honí hlavou. A když jsem odcházel, řekl jsem " Jo, jo jsem to já"

Redaktor: Máte taky nějaké australské kamarády, kteří také hrají??
Purcell: Jsem dobrej kámoš s Huey (Hugh Jackman), chodili jsem spolu do dramatický školy. Byli jsme si pořád na blízku. Je to dobrej kámoš. Eric Bana, Simon Baker…to je Australská mafie. Antony LaPaglia. To je naše komunita

Redaktor: Dostali vás zpátky na zem??
Purcell: Jasně, je to sranda. Navzájem se kontrolujem.

Redaktor: Jste fanoušek DVDček??
Purcell: Ani ne. Moje oblíbená stanice je Fuel TV, která je jenom o surfování, skate a vlastně ještě National Geographic. A oblíbenej pořad je Entourage.

TOPlist